Daugiau informacijos

Sutinku

Logo
Krepšelis
Tuščias krepšelis - liūdnas krepšelis...

Shiseido

Japonų prekės ženklas Shiseido siūlo ypatingai aukštos kokybės veido priežiūros priemones ir prabangią dekoratyvinę kosmetiką.  Dėl ilgametės patirties grožio produktų gamyboje tarptautinis prekės ženklas yra žinomas kaip patikimumo ir kokybės garantas. Shiseido kosmetika yra švelnios, nedirginančios ir lengvos tekstūros.

Lūpų dažai, akių šešėliai, kosmetiniai pieštukai ir daugelis kitų Shiseido produktų išsiskiria ryškiomis ir sodriomis spalvomis. Vieni populiariausių iš makiažo priemonių yra itin pigmentuoti Luminizing Satin Eye Color akių šešėliai. Gausus spalvų pasirinkimas, šilkinė ir itin pigmentuota tekstūra leidžia sukurti išskirtinį akių makiažą. Tuo tarpu prabangi Shiseido veido odos priežiūros linija Future Solution LX padeda rūpintis veido oda ją apsaugant, drėkinant ir mažinant raukšles.

Shiseido yra viena iš seniausiai gyvuojančių kosmetikos pramonės kompanijų, didžiausia Japonijoje ir penkta pagal dydį visame pasaulyje. Farmacininko Arinobu Fukuhara 1987 metais įkurta kompanija gyvavimo pradžioje veikė kaip vaistinė, o prasidėjus tarptautinei kompanijos plėtrai Shiseido išgarsėjo kaip lyderiaujanti kosmetikos produktų gamintoja.

Filtrai