Daugiau informacijos

Sutinku

Logo
Krepšelis
Tuščias krepšelis - liūdnas krepšelis...

Visada revoliucinės kainos

Kaip mes galime pasiūlyti tokias maištaujančiai žemas kainas?

Dirbame tiesiogiai su gamintojais ir tiekėjais

Dirbame tiesiogiai su gamintojais ir tiekėjais

Prekes laikome savo sandėliuose

Prekes laikome savo sandėliuose

Iš kurių siunčiame 
tiesiai jums

Iš kurių siunčiame tiesiai jums

 „Mini-Maxi.lt“ – revoliucinis grožio ir namų prekių klubas internete. Pažadame, kad priklausant klubui, rasite maištaujančiai žemas kainas ir nuolat augantį grožio ir namų prekių asortimentą. Registruokitės ir tapkite „Mini-Maxi.lt“ klubo nariu!

Kokias kainas mes garantuojame?

  • Pirkėjams, net ir nepriklausantiems klubui, suteikiame itin patrauklias kainas. O norintiems mokėti dar mažiau, siūlome tai daryti sumaniai - tapti „Mini-Maxi.lt“ nariu ir pirkti revoliucinėmis kainomis.
  • „Mini-Maxi.lt“ klubo nariai nuolat perka revoliucinėmis kainomis, kurios yra gerokai mažesnės nei vidutinės rinkos kainos. Kainos, kuriomis perka „Mini-Maxi.lt“ klubo nariai, žymimos „Mini-Maxi.lt“ narystės simboliu. Prisijunkite prie sumaniai perkančiųjų klubo! Narystė nieko nekainuoja ir nėra jokių įsipareigojimų!

Kodėl kainos tokios patrauklios?

Tiesiogiai dirbame su prekių gamintojais ir oficialiais tiekėjais, todėl galime pasiūlyti neįtikėtinai geras nuolaidas, ypač tiems, kurie priklauso „Mini-Maxi.lt“ klubui. „Mini-Maxi.lt“ e-parduotuvėje randama kosmetika yra tik kokybiška ir originali, tai patvirtina visi tiekėjų mums suteikiami garantiniai dokumentai.