Daugiau informacijos

Sutinku

Logo
Krepšelis
Tuščias krepšelis - liūdnas krepšelis...

Apie mus


 „Mini-Maxi.lt“ – revoliucinis grožio ir namų prekių klubas internete. Maištaujančios kainos ir sumanaus apsipirkimo modelis – skubantiems žmonėms, mylintiems save ir protingas kainas. „Mini-Maxi.lt“ mes garantuojam mažas kainas ir tūkstančius žinomiausių profesionalios ir kasdienės plaukų bei kūno priežiūros, dekoratyvinės kosmetikos ir prekių namams prekių ženklų. Be to, mes priimsime nepanaudotas ir nesugadintas prekes atgal ir grąžinsime pinigus.


Kaip pirkti „Mini-Maxi.lt“? Galite rinktis iš kelių būdų:

  • Apsilankykite „Mini-Maxi.lt“ ir pirkite įprasta gera kaina neužsiregistravę ir nepriklausydami klubui.
  • Apsilankykite „Mini-Maxi.lt“ ir tapkite klubo nariu - jums reikia tiesiog užsiregistuoti. Narystė nieko nekainuoja! Ji tęsis tol, kol būsite mūsų klubo narys. Jokių įsipareigojimų - tiesiog mėgaukitės sumaniu apsipirkimu su neįtikėtinai didelėmis nuolaidomis. Jei mėgstate gerus dalykus gauti geresne kaina, tikime, kad „Mini-Maxi.lt“ taps jūsų mylimiausia grožio ir namų prekių parduotuve internete.
  • Pažadame nuolat augantį prekių pasirinkimą!


Junkitės prie mūsų, dovanokite grožį ir namų jaukumą sau ir kitiems, o svarbiausia - būkite sumaniais pirkėjais. Nes kainos čia – visada revoliucinės!