:

Daugiau informacijos

Sutinku

Logo
Krepšelis
Tuščias krepšelis - liūdnas krepšelis...

Tai, kas buvo geriausia 2018 m.

Kiekvienais metais turime progą išbandyti daugybę įvairių prekių grožiui ir namams. Kai kurias pabandom ir pamirštam, o apie kitas kalbam mėnesių mėnesius, naudojam vėl ir vėl. Pasibaigus 2018-iems, nusprendėme apžvelgti produktus, kurie mums paliko didžiausią įspūdį ir yra verti geriausių atsiliepimų. Dalinamės savo atradimais su jumis.

Purškiamas kondicionierius-kaukė „Revlon Uniq One“
Ši priemonė tokia nuostabi, kad nusipelnė net atskiro įrašo. O jei dar neskaitei, trumpai pasakysim, jog tai tiesiog stebuklas plaukams – ši kaukė pakeičia 10 kitų priemonių, o jos poveikis plaukams yra tiesiog neapsakomas.

Plaukų eliksyras „Revlon Orofluido Beauty“
Dar viena fantastiška priemonė plaukams. Eliksyro sudėtyje esantys natūralūs arganų, viksvuolių ir linų sėmenų aliejai akimirksniu suteikia plaukams šilko švelnumo. O dar tas nuostabus gintaro ir vanilės kvapas!

Plaukų losjonas „Olaplex No3 Hair Protector“
Ši priemonė yra tiesiog būtina toms, kurios mėgsta namie tiesinti, garbanoti ar dažyti plaukus. Losjonas atkurs plaukų struktūrą ir prisotins juos vitaminų. Be to, sudėtyje nėra silikono, parabenų ir kitų kenksmingų medžiagų.

Plaukų pomada „Apothecary 87 Mogul Grease Pomade“
Metų atradimas vyrams! Itin ilgai, net prastu oru šukuoseną išlaikanti pomada. Lengvai pašalinama trenkant plaukus. O kvapą dievina ne tik vyrai, bet ir moterys!

Kelioninis įdegio rinkinys „Marc Inbane“
„Must have“ ne tik dažnai keliaujantiems. Vos kelios sekundės – ir tu atrodai tarsi po atostogų šiltuose kraštuose. Svarbiausia – visai netepa rūbų!

„Yankee Candle Decor“ namų kvapas su lazdelėmis „Midsummer Night“
Šis kvapas tiesiog užbūrė mus. Nors ir vidurvasario nakties kvapas, tačiau tie citrusai, pušys, kedrai... Nuostabus visus metus!

Skaityti daugiau...