Daugiau informacijos

Sutinku

Logo
Krepšelis
Tuščias krepšelis - liūdnas krepšelis...

Shu Uemura

Japonų prekės ženklas Shu Uemura – tai visame pasaulyje garsus profesionalių plaukų priežiūros priemonių ir dekoratyvinės kosmetikos gamintojas. Shu Uemura siūlo platų asortimentą prabangių ir efektyvių priemonių plaukų formavimui ir puoselėjimui. Nuo plaukų šampūnų ir kaukių iki plaukų modeliavimo molio ir formavimo kremo. Produktai pripildyti vertingų komponentų, o daugumos sudėtyje nėra parabenų, silikonų ar sulfatų.

Didelį dėmesį skirdamas plaukų puoselėjimui Shu Uemura sukūrė vieną sėkmingiausių Shusu Sleek plaukų priežiūros liniją. Sudėtyje esantys vertingi komponentai giliai maitina, suteikia paklusnumo ir stabdo plaukų pūtimąsi. Shu Uemura taip pat gali didžiuotis inovatyviu sprendimu plaukų džiovinimo srity – StraightForward purškiklis plaukų džiovinimui užtikrina plaukų apsaugą nuo džiovintuvo karščio ir dvigubai sutrumpina džiovinimo laiką. Negana to, purškiama aliejinė priemonė plaukus pamaitina ir neleidžia jiems išsausėti.

Savo vardo prekės ženklą įkūręs Shu Uemura – profesionalus makiažo meistras, visą savo gyvenimo darbą paskyręs grožio ir kosmetikos industrijai. Prekės ženklo pradininkas tikėjo, kad sveiki ir išpuoselėti plaukai yra kiekvieno žmogaus grožio dalis. Šiuo metu Shu Uemura prekės ženklas priklauso L‘Oréal įmonių grupei.

Filtrai
  • Tipas
  • Paskirtis
  • Dydis
  • Gamintojas