Daugiau informacijos

Sutinku

Logo
Krepšelis
Tuščias krepšelis - liūdnas krepšelis...

Revlon

Amerikiečių prekės ženklas Revlon siūlo itin gausų plaukų priežiūros priemonių ir dekoratyvinės kosmetikos pasirinkimą – nuo nagų lakų ir makiažo pagrindų iki plaukų dažų, šampūnų ir kaukių. Profesionali Revlon kosmetika už prieinamą kainą naudojama tiek grožio salonuose, tiek namų sąlygomis. Gamintojas nuolat kuria inovatyvias formules ir tobulina produktus pagal naujausias technologijas ir vartotojų poreikius.

Iš plaukų priežiūros priemonių itin vertinama Be Fabulous linija, kurioje gausu produktų pagal kiekvieną plaukų tipą. Tikslingai parinktos priemonės padės sukontroliuoti pasipūtusius storus plaukus, o ploniems suteiks apimties. Tuo tarpu kenčiant nuo plaukų slinkimo, pleiskanų ar kitų plaukų problemų Intragen linija siūlo gausų gydomųjų priemonių pasirinkimą. Be plaukų kosmetikos, Revlon prekės ženklas yra pelnęs pasaulinį pripažinimą ir už kokybiškas makiažo priemones. Viena iš sėkmingiausių linijų yra Colorstay, kurioje gausu kokybiškų nagų lakų, makiažo pagrindų, akių šešėlių ir lūpų dažų.

Prekės ženklą 1932 metais įkūrė broliai Charles ir Joseph Revson kartu su kosmetikos chemiku Charles Lachman. Mokslininko pavardė lėmė L raidės atsiradimą prekės ženklo pavadinime. Sėkmingą pradžią garantavo akimirksniu išpopuliarėjusi nagų lakų linija – spalvoms išgauti buvo naudojami ne dažai, o pigmentai. Dabar Revlon yra visame pasaulyje atpažįstama ir pripažinimą pelniusi milžiniško dydžio korporacija, kurios grožio produkcija parduodama 150 šalių, o viena iš didžiausių Revlon dukterinių įmonių yra Elizabeth Arden.

Filtrai
  • Tipas
  • Paskirtis
  • Dydis
  • Gamintojas