Daugiau informacijos

Sutinku

Logo
Krepšelis
Tuščias krepšelis - liūdnas krepšelis...

Philip Martin's

Philip Martin‘s prekės ženklas siūlo itin platų grožio produktų spektrą – nuo plaukų, kūno priežiūros priemonių ir kvepalų iki dekoratyvinės kosmetikos ir aromaterapinių žvakių. Visgi didžiausią dėmesį Philip Martin‘s skiria profesionalių plaukų dažų gamybai. Prekės ženklo produktai yra be kenksmingų priedų - gamyboje stengiamasi pasiekti maksimalų natūralumą ir organiškumą. Profesionaliam priemonių efektyvumui išgauti pasitelkiami moksliniai tyrimai ir augaliniai biologinės kilmės komponentai.

Profesionalūs prekės ženklo plaukų dažai ir plaukų priemonės yra plačiai paplitę po grožio salonus, bet gali būti naudojami ir namuose. Didžiausią atspalvių įvairovę siūlo Color ir Color Cream plaukų dažų linijos. Ieškant maitinančios priemonės dažnas pasirinkimas yra Olive & Aloe plaukų, kūno ir veido aliejus. Universali priemonė prisotinta Indijos alavijų ir alyvuogių aliejais, sudėtyje neturi parabenų ir sulfatų.

Philip Martin‘s vardas išgarsėjo 2003 metais, kai ilgą laiką organinės kosmetikos versle dirbę Mauro Trimigliozzi nusprendė sukurti savo prekės ženklą. Italų prekės ženklo pavadinime atsispindi įkūrėjo atžalų vardų raidės. Philip Martin‘s tikslas kurti organiškas, tyras, o svarbiausia – netoksiškas kūno ir plaukų priežiūros priemones išliko nepakitęs nuo pat gyvavimo pradžios iki šių dienų.

Filtrai
  • Tipas
  • Paskirtis
  • Dydis
  • Gamintojas