Daugiau informacijos

Sutinku

Logo
Krepšelis
Tuščias krepšelis - liūdnas krepšelis...

Macadamia

Prekės ženklas Macadamia siūlo plaukų priežiūros, formavimo ir atstatymo produktus skirtus įvairiems plaukų tipams. Produktuose gausu naudingų ir natūralių komponentų, todėl Macadamia kosmetikos efektyvumas prilygsta visapusiškai plaukų terapijai. Kiekvienas plaukų kosmetikos gaminys yra pripildytas Pro Oil kompleksu. Tai gydomųjų makadamijų ir argano aliejaus mišinys, kuriame gausu Omega 7, 5, 3 ir 9 riebalų rūgščių. Jos drėkina, maitina ir atkuria plauko struktūrą iš vidaus, dėl ko plaukai tampa gyvybingi, žvilgantys ir sveiki.

Pro Oil komplekso pagrindas yra natūralus makadamijų riešutų aliejus. Jame esanti Omega 7 riebalų rūgštis savo struktūra yra labai artima galvos odos riebalų liaukoms.  Tai imituoja natūralią galvos odos riebalų gamybą kuri plaukus drėkina, maitina ir gydo iš vidaus. Omega 7 riebalų rūgštis yra ypatingai lengva ir neriebi, todėl puikiai tinka tiek riebiems, tiek sausiems plaukams.

Macadamia produktai skirstomi į tris pagrindines plaukų priežiūros linijas. Viena iš jų - Nourishing Moisture linija, kuri pasižymi giliu plaukų maitinimu ir drėkinimu. Weightless Moisture linija rūpinasi nusilpusiais ir plonais plaukais, pakeldama plaukų šaknis ir suteikdama purumo. Tuo tarpu Ultra Rich Moisture linijos gaminiai skirti sausiems ir pažeistiems plaukams. Visų minėtų linijų produktai pripildo plauką Pro Oil komplekso gydomosiomis savybėmis ir palaiko optimalų plaukų drėgmės lygį.

Be pagrindinių, prekės ženklas Macadamia kuria ir kitas, ne ką mažiau efektyvias produktų linijas. Deep Repair yra sulaukusi didelio pripažinimo dėl intensyvaus, giluminio plauko struktūros atstatymo funkcijos ir dažnai naudojama cheminių procedūrų nualintiems plaukams.  Macadamia plaukų šampūnai, kondicionieriai, plaukų kaukės, serumai ir daugelis kitų produktų yra gaminami be sulfatų, parabenų, glitimo ir nėra testuojami su gyvūnais.

Filtrai