Daugiau informacijos

Sutinku

Logo
Krepšelis
Tuščias krepšelis - liūdnas krepšelis...

Filorga

Filorga yra lyderiaujantis prekės ženklas kovojant su raukšlėmis ir kitais odos senėjimo požymiais. Gamintojas kuria kosmetikos produktus paprastam vartotojui bei įvairias medicinines priemones mezoterapijai ir kitoms specialistų atliekamoms estetinės medicinos procedūroms. Visi produktai gaminami aukščiausius standartus atitinkančiose laboratorijose, remiantis naujausiomis technologijos ir moksliniais atradimais. Daugumoje priemonių yra didelė hialurono rūgšties ir kolageno peptidų koncentracija, kurios dėka didinamas odos stangrumas, atkuriamas veido kontūras ir naikinamos raukšlės. Dažnai Filorga veido kosmetika yra skambiai apibūdinama kaip alternatyva botokso injekcijoms.

Plačiam vartotojų ratui nuo 2007 metų siūlomi Medi-Cosmetique linijos produktai yra vieni populiariausių. Tuo metu sukurta Meso Mask kaukė nuo raukšlių iki dabar yra vienas iš labiausiai perkamų Filorga produktų. Taip pat – Hydra-Filler, Nutri-Filler ir Time-Filler naktiniai ir dieniniai kremai, kurie dėl savo veiksmingos sudėties yra naudojami daugybės moterų ne tik Lietuvoje, bet daugiau nei 50 pasaulio šalių.

Tos pačios linijos Optim-Eyes produktai sukėlė tikrą revoliuciją odos aplink akis priežiūroje ir yra plačiai pripažinti kosmetologų ir estetinės medicinos ekspertų. Ypatingai – Optim-Eyes akių kontūro kremas ir akių makiažo valiklis. Filorga akių kosmetika efektyviai naikina raukšles aplink akis, šviesina paakių patamsėjimus ir mažina paburkimus.

Kremai nuo raukšlių, stangrinantys serumai, korekciniai koncentratai ir daugelis kitų Filorga produktų yra gaminami remiantis saugiomis ir dermatologiškai patikrintomis formulėmis. Prancūzų prekės ženklą 1978 metais įkūrė estetinės medicinos gydytojas ir ląstelių biologas Michael Tordjman, o šiuo metu prie inovatyvių Filorga kosmetikos technologijų dirba daugybė geriausių chemikų, biologų ir kitų savo srities specialistų.

Filtrai