Daugiau informacijos

Sutinku

Logo
Krepšelis
Tuščias krepšelis - liūdnas krepšelis...

Populiariausia priemonė plaukams iš „Revlon“!


Jei tu esi iš tų, kas nemėgsta lentynėlių, nukrautų įvairiomis priemonėmis, tai tau tikrai bus įdomu paskaityti įrašą apie šį unikalų produktą. Kartais užtenka tik vieno, kad pasiektum visus norimus efektus.

Purškiamas kondicionierius-kaukė „Revlon Uniq One“ pasižymi net 10 naudingų savybių ir tinka visų tipų plaukams. Su šia priemone suvaldysi besiveliančius ir garbanotus plaukus, suteiksi jiems žvilgesio, apsaugosi plaukų spalvą nuo blukimo ir UVA/UVB spindulių poveikio. Tiesiog papurkšk ant plaukų ir kurk nuostabias, glotnias ar purias šukuosenas. Jei tavo plaukai nušiurę ir turi suskilusius galiukus, ši priemonė taip pat yra puiki išeitis, nes pasižymi plaukus atkuriančiomis ir galiukus glotninančiomis savybėmis.

„Revlon Uniq One“ purškiklis unikalus ir tuo, kad tinka naudoti tiek sausiems, tiek šlapiems plaukams. Jei nori naudoti sausiems plaukams, 2–3 kartus papurkšk priemonės į delną ir įtrink į plaukus nuo vidurio iki galiukų. Jei naudosi šlapiems plaukams, papurkšk ant plaukų 20 cm atstumu, tuomet iššukuok ir išdžiovink su džiovintuvu ar natūraliai. Visais atvejais gausi trokštamą rezultatą – šilko švelnumo plaukus ir norimą šukuoseną.

Daugybė „Mini-Maxi.lt“ pirkėjų jau išbandė ir įvertino šią stebuklingą priemonę – išbandyk ir tu!