:

Daugiau informacijos

Sutinku

Logo
Krepšelis
Tuščias krepšelis - liūdnas krepšelis...

Mūsų lūpų dažų TOP 8

Neįsivaizduoji savo kasdienybės be lūpdažio? Turbūt esi išbandžiusi begalę jų, tačiau kartais vis sukirba mintis, kad gal dar neatradai to pačio pačiausio. Norime tau padėti! Šiame įraše apžvelgsime 8 nuostabius lūpdažius, kurie mums bei mūsų pirkėjoms padarė didžiausią įspūdį bei yra vieni perkamiausių. Smagių atradimų!

1. „Bellápierre“ mineraliniai lūpų dažai. Kas pasakė, kad natūralumas ir ilgalaikiškumas yra nesuderinami dalykai kosmetikoje? Šie patys perkamiausi lūpų dažai yra įrodymas, kad tai įmanoma! Mineraliniai lūpų dažai ne tik suteikia ilgai išliekančią intensyvią spalvą, bet ir puoselėja lūpas dėl sudėtyje esančių vitaminų. 

2. „Estée Lauder“ lūpų dažai „Pure Color“. Šie lūpų dažai – tikra prabanga tavo lūpoms. Jie palieka nepakartojamą glotnumo jausmą, be to, kvepia pyragu! Sudėtyje yra natūralių aliejų, todėl lūpos bus nuolat drėkinamos ir maitinamos. O geriausia yra tai, kad gali maišyti šių lūpų dažų atspalvius ir išgauti unikalią tau labiausiai tinkančią spalvą.

3. „Youngblood“ lūpų dažai. Dar vieni lūpų dažai, skirti vertinančioms natūralumą. Labiausiai mus sužavėjo jų švelnūs bei prie įvairių makiažų ar veido tipų lengvai pritaikomi atspalviai ir tas be galo malonus minkštumo jausmas pasitepus!

4. „Elizabeth Arden“ lūpų dažai „Beautiful Color“. Jei tavo lūpos linkusios sausėti, tai šie itin drėkinantys lūpų dažai turbūt geriausias pasirinkimas. Be to, jie nuostabiai ir tolygiai pasiskirsto, nesubėga į raukšleles. O iš nuostabių atspalvių paletės tikrai išsirinksi savo tobuląjį!

5. „Revlon“ matiniai lūpų dažai „Ultra HD“. Šie lūpų dažai sužavės visas matinių atspalvių gerbėjas. Užtenka tik vieno sluoksnio ir lūpos visą dieną atrodys puikiai. O nuostabų vanilės ir mangų aromatas tiesiog užbūrė mus!

6. „TheBalm“ skysti matiniai lūpų dažai „Meet Matt(e) Hughes“. Mes tiesiog dievinam stilingas „TheBalm“ pakuotes, tačiau šie lūpų dažai nusipelnė ne mažesnių pagyrų. Patogus aplikatorius, idealus padengimas, ilgalaikė matinė spalva ir drėkinimas – viskas, ko reikia, kad lūpų dažai būtų tobuli!

7. „Wunder2“ lūpų blizgis „Wunderkiss“. Nors tai ir ne lūpų dažai, o blizgis, tačiau negalėjome į sąrašą neįtraukti šios nuostabios priemonės. Jei trokšti įspūdingai putlių lūpų, tu būtinai turi jį išbandyti! Be to, sudėtyje yra kolageno ir hialurono rūgšties kompleksas, kuris intensyviai drėkina ir maitina lūpas.

8. „NYX“ lūpų dažai „High Voltage“. Jei ieškai tobulo biudžetinio varianto – šie lūpų dažai skirti tau. Savo savybėmis jie nenusileidžia brangesniems lūpų dažams, o jei nori tikrai itin ryškių ir išraiškingų lūpų, užtepk kelis sluoksnius ir būsi maloniai nustebinta!