:

Daugiau informacijos

Sutinku

Logo
Krepšelis
Tuščias krepšelis - liūdnas krepšelis...

Manikiūro ir pedikiūro paslaptys: tobuli nagai namų sąlygomis

Nepriekaištingai sutvarkyti, išpuoselėti ir tobulai nulakuoti nagai yra viena iš svarbiausių moters įvaizdžio detalių. Tam reikalingos kokybiškos ir patikimos manikiūro priemonės bei nuolatinė nagų priežiūra. Nors grožio salonuose siūloma daugybė nagų priežiūros paslaugų, įtemptose dienotvarkėse dažniems vizitams pas pedikiūro ar manikiūro meistrus gali pritrūkti laiko. Būtent todėl verta išmanyti nagų priežiūros paslaptis namuose ir visada turėti nepriekaištingai ir savarankiškai sutvarkytus nagus. Čia rasi keletą patarimų, kuriuos galėsi pritaikyti manikiūrą ar pedikiūrą atliekant namuose – nuo nagų formos išgavimo iki ilgalaikio lakavimo.

Manikiūras namuose

Ko gero, didžiausias gražių nagų priešas yra nuolat augančios odelės aplink nago plokštelę. Norint turėti gražius nagus, kutikules būtina tinkamai pašalint. Kad nagų odelių šalinimo metu nesudirgintum jautrios odos aplink nagus, naudok kutikules minkštinančias priemones arba tiesiog keletai minučių pamerk nagus į šiltą vandenį. Odelėms suminkštėjus mediniu manikiūro pagaliuku pastumk jas ir atsargiai pašalink su specialiomis manikiūro žirklutėmis.

Kol nagai vis dar suminkštėję, metas išgauti norimą nagų formą. Tam rekomenduojama naudoti kokybiškas ir profesionalias nagų dildes, o sausiems nagams ypatingai tiks stiklinė nagų dildė. Nagų formos pasirinkimas yra kiekvieno individualaus skonio reikalas, visgi šio sezono nagų dizaino tendencijos diktuoja trumpų, ovalių ar kvadrato formos nagų populiarumą.

Pedikiūras namuose

Nors pedikiūras turi būti atliekamas kiek rečiau nei manikiūras, ši procedūra reikalauja daugiau laiko ir pastangų. Visgi pagrindiniai procedūros žingsniai yra tokie patys, kaip ir manikiūro. Tačiau nepriekaištingas pedikiūras reikalauja tobulų pėdų, kas dažnai virsta tikru iššūkiu. Ant kulnų ir pėdų susidaręs raginis odos sluoksnis yra itin kietas ir sunkiai pašalinamas, todėl svarbu pasirinkti veiksmingas pėdų priežiūros priemones. Vienos populiariausių yra Scholl, tarp kurių rasi tiek elektronines nagų dildes sunkiai pasiekiamiems kojų nagams, tiek elektroninius pėdų šveitiklius, kurie švelniai ir be didelio vargo pašalins suragėjusią pėdų ir kulnų odą.

Ilgalaikis nagų lakavimas namuose

Ko gero, smagiausia manikiūro ir pedikiūro dalis – nagų lakavimas. Šiais laikais dažnas pasirinkimas yra ilgalaikis nagų lakavimas. Turint omenyje dabartines nagų lakavimo tendencijas, kai pastelinės spalvos ir minimalistinis dizainas nurungė įmantrią nagų dailę, dailiai nusilakuoti nagus namuose tapo dar paprasčiau. Visgi labai svarbu pasirinkti kokybiškas ir namų sąlygoms tinkančias nagų lakavimo priemones.

Faby geliniai nagų lakai pasižymi ypač kokybiška sudėtim. Lakai stiprina nagus, o saugi formulė leidžia produktus naudoti ir nėščioms moterims. Tuo tarpu naudojant Depend GelLack nagų lakus užtruksi trumpiau – su jais lengva lakuoti, o prieš tai nereikia pašiaušti nago plokštelės. Šie nagų lakai yra itin tvirti ir blizgūs, bet lengvai pašalinami ir padengiami, todėl yra puikus pasirinkimas pedikiūrui.

Skaityti daugiau...