:

Daugiau informacijos

Sutinku

Logo
Krepšelis
Tuščias krepšelis - liūdnas krepšelis...

Makiažo iššūkis: mažiau nei už 20 eurų!

Turbūt niekas nepaneigtų, kad šiais laikais makiažo priemonių ir kitų grožio produktų pasirinkimas yra milžiniškas. Visgi, tenka pripažinti, kad geidžiamos kosmetikos priemonių kainos ne visada būna įkandamos. Kai akys nori tiek daug, o piniginės turinys prieštarauja, tenka rinktis būtiniausią ir ekonomiškai draugišką kosmetiką. Tačiau tai nereiškia, kad makiažas bus prastesnis, atvirkščiai – rezultatas gali nustebinti. Mes metėme iššūkį sau ir pabandėme surinkti kokybiškas makiažo priemones, kurių užtenka užpildyti kosmetikos krepšelio turinį ir sukurti tobulą makiažą. Geriausia tai, kad sudėjus visų priemonių kainas suma neviršija 20-ies eurų. Pažiūrėkim, kaip mums sekėsi.

Makiažo pagrindas

Ko gero, viena iš svarbiausių veido kosmetikos priemonių yra būtent makiažo pagrindas. Pudros kokybė, tinkamas atspalvis ir nepriekaištingas padengimas lemia viso makiažo kokybę, todėl rinktis reikia itin atsakingai. Kokybiškas ir ekonomiškas variantas – Rimmel makiažo pagrindai. Jie puikiai maskuoja, sumažina raukšlių matomumą ir gerina odos tonusą. Lasting Finish 25 Hour linijos unikali sudėties formulė odą drėkina, suteikia švytėjimo, neužkemša porų ir išlieka iki 25 valandų. Itin lengvam ir natūraliam efektui rinkis Lasting Finish Breathable linijos makiažo pagrindus. Pastarieji neapsunkina odos, suteikia gaivumo ir lengvumo pojūtį.

Skaistalai

Skruostus ryškinti rekomenduojama atliekant tiek naktinį, tiek dieninį makiažą. Paryškinti skruostikauliai kuria energijos ir jaunystės efektą, o į makiažą įneša natūralaus gaivumo. Taupant pinigus ir ieškant universalaus varianto siūlome rinktis ne vieną skaistalų spalvą, o daugiafunkcinę Maybelline Master Blush skaistalų paletę. Paletėje yra keletas rausvų skaistalų ir švytėjimo suteikiančios priemonės atspalvių, todėl kiekvieną kartą galėsi kurti vis kitokį makiažo įvaizdį. Spalvos yra stipriai pigmentuotos ir lengvai paskirstomos ant odos.

Blakstienų tušas

Ne tik minėti skaistalai, bet ir visa Maybelline kosmetika turi puikų kokybės ir kainos santykį, tad blakstienų tušai – ne išimtis. Nesvarbu ar mėgsti ryškų akių makiažą, ar vietoj akių renkiesi pabrėžti lūpas, blakstienų tušu paryškintos akys yra būtinos pilnam makiažo išbaigtumui. Mes rekomenduojam The Colossal Volum Express akių tušą, kurio spirale išdėstyti šereliai pasieks kiekvieną blakstieną ir nesulipindami padengs storu produkto sluoksniu. Saugi blakstienų tušo formulė nedirgina akių ir yra atspari vandeniui.

Lūpų dažai

Ko gero, daugumai iš mūsų makiažas yra neįsivaizduojamas be lūpų dažų. Ir ne be reikalo – net natūralia spalva padažytos lūpos įgauna dailesnę formą ir išryškėja lūpų kontūras. Itin kokybiški ir mažo biudžeto reikalaujantys - Rimmel The Only lūpų dažai. Mėgstamą atspalvį galėsi rinktis tiek iš blizgių, tiek iš matinių lūpų dažų. Abu produkto variantai ant lūpų išlieka itin ilgai, o unikali priemonių sudėtis lūpas drėkina ir apsaugo nuo skilinėjimo.

Taigi, galime drąsiai teigti – iššūkis pavyko! Visas kosmetikos krepšelis gali būti pripildytas kokybiškomis makiažo priemonėmis neišleidžiant krūvos pinigų. Kas galėjo pagalvoti, kad makiažo priemonių rinkinys gali būti įsigytas už kone vienos kosmetikos priemonės kainą?

Skaityti daugiau...