:

Daugiau informacijos

Sutinku

Logo
Krepšelis
Tuščias krepšelis - liūdnas krepšelis...

Kaip sustabdyti plaukų slinkimą?

Žmogaus plaukai yra viena svarbiausių grožio ir įvaizdžio detalių. Jie dažnai atspindi mūsų fizinės ir emocinės sveikatos būklę. Stresas, prasta mityba, miego trūkumas ir daugelis kitų faktorių lemia organizmo išsekimą, dėl ko gali pradėti slinkti plaukai. Plaukų slinkimas gali pasireikšti ir dėl netinkamai pasirinktų plaukų priežiūros priemonių, todėl verta rinktis tik kokybiškus, pagal plaukų tipą pritaikytus šampūnus, kondicionierius ir plaukų kaukes. Slinkimo metu plaukai išsausėja, pradeda skilinėt, greičiau riebaluotis, praranda natūralų žvilgesį, o galvos oda pradeda pleiskanot.

Plaukų slinkimo problema kamuoja daugybę žmonių, o tai ypatingai pasireiškia šaltuoju metų laiku. Jeigu taip nutiko, svarbu suskubti ieškoti pagalbos ir kuo greičiau sustabdyti plaukų slinkimą. Tinkamas plaukų šampūnas, serumas ar ampulės gali užkirsti kelią su plaukų slinkimu susijusioms problemoms. Čia rasi vienas iš populiariausių ir efektyviausių priemonių, kurios padės kovojant su slenkančiais plaukais.

Šampūnas nuo plaukų slinkimo

Bene svarbiausia priemonė kasdienei slenkančių plaukų priežiūrai yra tinkamas šampūnas. Ši priemonė kontaktą su galvos oda ir plaukais turi dažniausiai, todėl netinkamai parinkta gali sukelti daug plaukų problemų. Kamuojant plaukų slinkimui vienas iš efektyviausių yra Revlon Pro You Anti-Hair Loss šampūnas, kuris gydo silpnus plaukus slinkimo ar plikimo metu ir skatina naujų plaukų augimą. Tuo tarpu Alpecin produkcija turi sprendimus įvairioms plaukų problemoms šalinti didelį dėmesį skirdama plaukų slinkimui, pleiskanų naikinimui ir bendros plaukų būklės gerinimui. Rinkis iš didelės gamintojo plaukų šampūnų ir efektyvių tonikų nuo plaukų slinkimo pasiūlos.

Serumas nuo plaukų slinkimo

Visgi, kamuojant plaukų slinkimo problemai dažnu atveju tik teisingo šampūno pasirinkimo neužtenka. Čia į pagalbą ateina kitos plaukų priežiūros priemonės, tokios kaip įvairūs serumai nuo plaukų slinkimo. Vienas iš jų – Wella Invigo Balance, kurio sudėtyje esantys energizuojantys kofeino ir mentolio komponentai stabdo plaukų slinkimą ir suteikia jiems gyvybingumo. Slenkantiems, ploniems, trapiems ir visapusiškai išsekusiems plaukams Phyto Phytodensia plaukų serumas yra kaip pirmoji pagalba. Sudėtyje esantys naudingi komponentai stimuliuoja plaukų augimą ir stiprina jų struktūrą. Stiprybės ir žvilgesio suteikianti priemonė yra be parabenų, sulfatų, silikonų ar glitimo.

Ampulės nuo plaukų slinkimo

Varginant stipriam plaukų slinkimui vertėtų rinktis itin koncentruotas plaukų priežiūros priemones. Gydančios plaukų ampulės veikia greitai, efektyviai ir užtikrintai, todėl yra dažnas pasirinkimas tarp greito ir saugaus rezultato siekiančių žmonių. Intensyvaus poveikio Philip Martin‘s Scalp Nutriment Professional ampulės sustabdo plaukų slinkimą patiriant stresą ar keičiantis metų laikams. Obelų kamieninės ląstelės, dilgėlių ekstraktas ir kiti sudėtyje esantys komponentai stimuliuoja galvos odos veiklą ir skatina naujų plaukų augimą. Tuo tarpu L‘Oréal Seria Expert Aminexil Advanced plaukų ampulės ne tik stabdo plaukų slinkimą, bet ir prailgina plauko gyvavimo laiką. Aminexil ir Omega-6 kompleksais pripildyta produkto sudėtis saugo plaukų šaknis ir gerina bendrą plauko būklę.

Skaityti daugiau...