:

Daugiau informacijos

Sutinku

Logo
Krepšelis
Tuščias krepšelis - liūdnas krepšelis...

Helovino makiažas: 4 paprastos idėjos

Helovino vakarėlis yra puiki vieta pademonstruoti savo makiažo įgūdžius arba atvirkščiai, gali jaustis nejaukiai dėl pasirinkto įvaizdžio. Įspūdingos makiažo idėjos pavyksta ne visada, dažnai pritrūksta laiko arba renkantis tinkamą įvaizdį pervertinam savo galimybes. Nepaisant visko, išskirtinis makiažas tokiam vakarėliui yra būtinas. Jeigu pasiruošimas Helovino vakarėliui vargina, į šį procesą pažvelk paprasčiau. Su tinkamomis grožio priemonėmis stulbinamą efektą gali pasiekti net su minimaliais įgūdžiais. Jei šioj situacijoj atpažįsti save, siūlome 4 paprastas Helovino makiažo idėjas.

Įspūdingas voras

Įprastą dūminį akių makiažą gali lengvai paversti įspūdingu, per visą veidą ropojančiu ilgakoju voru su vos keliais akių pieštukais. Su juodu akių pieštuku nuo akies voko ir paakio nubrėžk voro kojas iki pat kaktos ir veido apačios, o su baltu akių pieštuku nupiešk paprastą voratinklį prasidedantį nuo išorinio akies kampo. Šiam makiažui puikiai tiks Rimmel Soft Kohl Kajal minkšti akių kontūrų pieštukai – intesyvios juodos spalvos Jet Black ir ypač baltas Pure White.

Paslaptingi sparnai

Jeigu nemėgsti labai ryškaus ar iššaukiančio įvaizdžio, Helovino vakarėlyje nori būti subtili ir elegantiška – šikšnosparnio akių makiažas tam puikiai tiks. Tai ne kas kita, kaip kitokia akių kontūro linijos versija.  Vietoj įprastos strėlytės liniją pratęsk piešdama šikšnosparnio sparnų siluetą. Preciziškam kontūro tikslumui pasiekti į pagalbą pasiimk Estée Lauder Double Wear skystą akių kontūro apvadą Black-Carbon Black. Jis išliks viso vakarėlio metu, o su plonu akių kontūro aplikatoriumi pasieksi norimą rezultatą.

Demoniška būtybė

Net neturint tikslios makiažo idėjos su tinkamom priemonėm gali sukurti šiurpinantį įvaizdį. Pasidaryk du kuodukus viršugalvyje taip sukuriant mistinių ragų efektą. Jeigu esi šviesiaplaukė, kuodus nudažyk purškiamais momentiniais Schwarzkopf Blond Me Instant Blush plaukų dažais. Sodriam rožiniam tonui išgauti naudok Strawberry atspalvį. Kuriamam įvaizdžiui puikiai tiks ir ryškios, tamsiai raudonos lūpos. Tam tikrai pasiteisins daugybės moterų pamėgti Elizabeth Arden Beautiful Color lūpų dažai, ypač - Bold Red atspalvis. Mistinį makiažą pabaik derinant raudonus ir juodus akių šešėlius su biriais Nascita kūno blizgučiais.

Šiurpus klounas

Reikia pripažinti, kad klouno įvaizdis per Heloviną yra tapęs klasika ir pasiteisina beveik visada. Tam reikia spalvotų drabužių ir vos kelių makiažo priemonių – juodo akių pieštuko, raudono lūpų pieštuko ir itin šviesaus atspalvio kompaktinės pudros. Svarbu, kad pasirinkta veido pudra būtų šviesesnė už tavo odos atspalvį. Pavyzdžiui, puikus pasirinkimas gali būti Porcelain atspalvio Avene Couvrance Mat Effect kompaktinis makiažo pagrindas. Padengus veidą šviesia pudra juodu akių pieštuku išryškink akis ir antakius brėždama masyvias linijas. Piešk storą juodą strėlę nuo paakių žemyn link lūpų kampučių.  Su raudonu kosmetiniu pieštuku  išryškink lūpų kontūrą jį pratęsdama į šonus taip sukuriant šiurpios šypsenos efektą. O pabaigai - paraudonink nosies galiuką ir skubėk į vakarėlį!

Skaityti daugiau...