:

Daugiau informacijos

Sutinku

Logo
Krepšelis
Tuščias krepšelis - liūdnas krepšelis...

8 nuostabūs „Dr Irena Eris“ produktai, kuriuos privalai turėti

Visada manei, kad prabangi kosmetika yra gaminama tik kažkur vakarų šalyse ir kainuoja be galo daug? Norime sugriauti šį mitą, nes visai netoli mūsų, kaimyninėje Lenkijoje, jau daugiau nei 30 metų yra kuriamos ypač aukštos kokybės veido, kūno ir plaukų priežiūros bei kosmetikos priemonės „Dr Irena Eris“. Farmacijos mokslų daktarė Irena Eris yra įsteigusi mokslo ir tyrimų centrą, kuriame kuriama unikali produkcija, skirta sąmoningoms, itin aukštą kokybę vertinančioms ir geriausių sprendimų ieškančioms moterims. Šiame įraše norime apžvelgti 8 tikrai įspūdingus „Dr Irena Eris“ produktus.


Visų pirma, kad kasdien atrodytum gaiviai, svarbu gerai rūpintis paakių oda. Tam puikiai tiks paakių odą skaistinantis kremas „Dr Irena Eris Eyes Zone“, kuris šviesina ploną bei jautrią paakių odą, mažina patinimą ir lygina raukšleles.


Svajojančioms apie matinę, lygią ir natūraliai atrodančią veido odą, siūlome išbandyti matinį toninį dieninį kremą „Dr Irena Eris ProVoke SPF 15 Mat Fluid“. Šis kremas puikiai susilieja su odos atspalviu, visą dieną drėkina ir neužkemša odos porų.


Tobulą kasdienį makiažą lengvai sukursi su šiomis trimis „Dr Irena Eris“ priemonėmis: kontūravimo palete „ProVoke“, kuri ne tik leis lengvai paryškinti veido bruožus, bet ir drėkins odą, skystais matiniais lūpų dažais „ProVoke“, kurie suteiks lūpoms elegantišką matinį atspalvį ir drėkins jas, bei akių šešėliais „ProVoke Only 1“, kurie suteiks vokams subtilaus blizgesio ir pagyvins žvilgsnį.


Kiekvieną vakarą labai svarbu nuvalyti veido odą – per dieną ant jos susikaupusius nešvarumus ir makiažą. Makiažo valiklis be aliejaus „Dr Irena Eris Cleanology“ ne tik veiksmingai nuvalo odą, bet ir drėkina ją, suteikia minkštumo, elastingumo bei sveiko spindesio.
Pasirūpinus veidu, ypač šaltuoju metų laiku svarbu nepamiršti ir kūno odos. Palepink save SPA procedūromis namuose su valomuoju kūno šveitikliu „Dr Irena Eris SPA Resort Tahiti Sensual“, kuris stangrina ir drėkina odą, o po šveitimo į odą įmasažuok kūno losjono „Dr Irena Eris SPA Resort Tahiti Enchanting“, kuris suteiks odai natūralaus spindesio ir itin malonaus kvapo.